WYRÓŻNONY WPIS

28 paź 22

Wzięliśmy udział w XIX konferencji TABOR SZYNOWY – zakup, modernizacja, utrzymanie

Czytaj wpis

Aktualności

Wszystkie

28 paź 22

Wzięliśmy udział w XIX konferencji TABOR SZYNOWY – zakup, modernizacja, utrzymanie
W dniach 5 – 7 października 2022r. w Hotelu Grand Lubicz w Ustce mieliśmy przyjemność uczestniczyć w już 19 edycja konferencji „TABOR SZYNOWY – zaku...
Czytaj wpis

20 sie 22

Rozpoczęliśmy wdrożenie systemu IRIS (ISO/TS 22163:2017)
W 2006 roku wdrożyliśmy w naszym przedsiębiorstwie System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001, który doskonalimy po dzień dzisiejszy. W ostatnich lat...
Czytaj wpis

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Termin realizacji zamówienia na produkty z oferty uzależniony jest od zamówionych ilości oraz dostępności materiału z jakiego ma zostać wykonany produkt. W większości przypadków wynosi około 3-5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. W przypadku produktów spoza oferty termin jest ustalany indywidualnie z klientem.

Proszę o skorzystanie z formularza kontaktowego lub przesłanie zapytania na naszego maila centrum@mascort.com.pl z prośbą o dostęp do katalogu (w treści proszę zawrzeć nazwę firmy oraz dane osoby zgłaszającej). Na maila zwrotnego otrzymają Państwo login oraz hasło.

Uszczelnienia posiadają różne przeznaczenia i numery rysunków, a czasem także formaty zapisu wymiarów. Jeśli nie udało się znaleźć produktu w katalogu zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta, pomożemy w wyszukaniu odpowiedniego wyrobu. W przypadku braku produktu w ofercie wykonamy wycenę wdrożenia wraz z terminem realizacji.

Prosimy o kontakt bezpośrednio z Koordynatorem Zarządzającym lub działem technicznym. Nasze prawie 30-letnie doświadczenie w branży pomoże w wyborze odpowiedniego surowca i wersji produktu.

Tak, dbamy o to, aby surowce i materiały spełniały wymogi techniczne zawarte w dokumentacji i wymaganiach klienta. Wdrożony system ISO-9001 pilnuje powtarzalności jakości naszych wyrobów. Każda dostawa surowców jest poddawana kontroli.

Prosimy o kontakt bezpośrednio z Koordynatorem Zarządzającym lub działem technicznym oraz o przesłanie na email opisu problemu (dodatkowe zdjęcia będą pomocne) oraz opisu środowiska w jakim uszczelnienie pracowało (temperatura, styczność z płynami, itp.). Po otrzymaniu informacji niezwłocznie nawiążemy kontakt.

Aby wpisać dostawcę surowców lub materiałów na listę kwalifikowanych dostawców, przeprowadzamy audyt. Po przejściu audytu dokonujemy pierwszych zamówień i kontroli dostaw pod kątem: terminowości dostaw, zgodności ceny z ofertą, zgodności wystawionego Świadectwa Jakości z naszymi wymogami. Z każdej dostawy wykonujemy próbkę testową, którą poddajemy badaniom na zgodność podstawowych parametrów.

Na jakość uszczelnienia ma wpływ poprawny dobór surowca do warunków w których uszczelnienie będzie miało zastosowanie. Kolor surowca praktycznie nie wpływa na jakość. Różne kolory stosowane są w celu odróżnienia surowca lub umownie na życzenie klienta.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza obok, a my odpowiemy na Twoje pytania najszybciej jak to możliwe.