Producent uszczelek do Taboru Kolejowego

Stanisławice 286
32-015 Kłaj
e-mail: centrum@mascort.com.pl
mobile: 606 851 788
Zadzwoń i zapytaj

Certyfikaty i referencje

W firmie MASCORT Jakość to dbałość o to, aby sprostać normom i przepisom oraz coraz większym wymaganiom naszych klientów i dostarczać im produkt dobrej powtarzalnej oczekiwanej jakości.
zobacz
Od ponad 5 lat jesteśmy uznanym przez PKP CARGO S.A. producentem wyrobów upoważnionym do dostawy wyrobów gumowych i innych uszczelnień do taboru kolejowego dla grupy PKP CARGO S.A.
zobacz
"Uszczelki wykonane przez firmę MASCORT spełniają nasze wymagania, są wykonywane solidnie zgodnie z naszymi wymogami, dostarczane są terminowo, dlatego jesteśmy zadowoleni ze współpracy..."
zobacz
"PKP CARGO LOGISTICS w firmie MASCORT dokonuje zakupów uszczelek i uszczelnień do armatury hamulcowej taboru kolejowego. Zamówienia zostały wykonane należycie i nie były zgłaszane reklamacje..."
zobacz
"Produkowane przez MASCORT wyroby są dobrej jakości, wykonywane zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową. Firma ta jest sprawdzonym producentem i dostawcą różnych uszczelnień..."
zobacz
"Firma MASCORT Stanisławice wykonuje dla nas wyroby gumowe i gumowo-metalowe od 2012 roku. Dostawy są realizowane terminowo z zachowaniem należytej staranności..."
zobacz
"Firma MASCORT Stanisławice wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wykonywała uszczelnienia na indywidualne zamówienie..."
zobacz
"Na podstawie zasad ujętych w uchwale Zarządu PKP INTERCITY S.A. oraz na podstawie przeprowadzonego z wynikiem pozytywnym auditu..."
zobacz